Katadyn Micropur MC 1T 100 tabliet (dezinfekcia vody)

  • Výrobca: KATADYN
  • Kód produktu: KATADYN01
  • Momentálne nedostupné
18,90 €

*Cena platí pri nákupe v eshope. V našej kamennej predajni Armyshop PB sa môžu ceny mierne odlišovať.

Popis produktu

Katadyn Micropur MC 1T 100 tabliet (dezinfekcia vody)

Tablety na účinnú dezinfekciu pitnej vody. Vhodné na rekreačné cesty, pobyty a pod. Tiež sa zvykne používať pri cestovaní do exotických destinácií, či pri profesionálnych expedíciách. Obzvlášť vhodný je tento prípravok pri cestovaní do zaostalejších regiónov s menej rozvinutým hospodárstvom a do krajín subtropického a tropického pásma.

Použitie: stačí vhodiť adekvátny počet tabliet do pohára, fľaše, kanistra či zásobníka s vodou určenou na pitie. Tablety nechajte rozpustiť a pôsobiť po dobu 120 minút. S použitím prípravku Micropur Classic nie sú spojené žiadne zdrav. riziká a takto pripravenú vodu môžete použiť na pitie, umývanie riadu alebo osobnú hygienu. MICROPUR eliminuje riziko infekcií z vody pochádzajúcej z nedostatočne udržovaných studní, verejných vodovodných sietí (hotely a ubytovacie zariadenia) alebo z prírodných zdrojov vody ako sú pramene, horské potoky a pod.

ŠPECIFIKÁCIE

Obsah: 4x25 tabliet / 100 x 1l = 100l

Použitie: 1 tableta / 1 liter vody

MICROPUR Classic využíva technológiu strieborných iónov. V dôsledku dezinfekčného účinku zbaví vodu do 120 minút baktérií, rias a súčasne dezinfikovanú vodu konzervuje až na dobu 6 mesiacov. (striebro: 2,5 mg/ g).

Prihláste sa do nášho mailinglistu

a zároveň vám neujde žiadna zľava ani novinka