Tip: 💥 Letný výpredaj (viac ako 220 produktov) - využi skvelé zľavy 😉

Katadyn Micropur Forte MF 1T 100 tabliet (dezinfekcia vody)

  • Výrobca: KATADYN
  • Kód produktu: KATADYN03
  • Momentálne nedostupné
24,90 €

*Cena platí pri nákupe v eshope. V našej kamennej predajni Armyshop PB sa môžu ceny mierne odlišovať.

Popis produktu

Katadyn Micropur Forte MF 1T 100 tabliet (dezinfekcia vody)

Tablety na účinnú dezinfekciu pitnej vody. Vhodné na rekreačné cesty, pobyty a pod. Tiež sa zvykne používať pri cestovaní do exotických destinácií, či pri profesionálnych expedíciách. Obzvlášť vhodný je tento prípravok pri cestovaní do zaostalejších regiónov s menej rozvinutým hospodárstvom a do krajín subtropického a tropického pásma.

Použitie: stačí vhodiť adekvátny počet tabliet do pohára, fľaše, kanistra či zásobníka s vodou určenou na pitie. Tablety nechajte rozpustiť a pôsobiť po dobu 30min./resp. 120min. S použitím prípravku Micropur Forte nie sú spojené žiadne zdrav. riziká a takto pripravenú vodu môžete použiť na pitie, umývanie riadu alebo osobnú hygienu. Prípravok zbavuje vodu choroboplodných zárodkov ako aj rias a zápachu. MICROPUR Forte eliminuje riziko infekcií z vody pochádzajúcej z nedostatočne udržovaných studní, verejných vodovodných sieti (hotely a ubytovacie zariadenia) alebo z prírodných zdrojov vody ako sú pramene, horské potoky, apod.

ŠPECIFIKÁCIE

Obsah: 4x25 tabliet / 100 x 1l = 100l

Použitie: 1 tableta / 1 liter vody

Obsahuje: striebro: 1,8 mg/ g; troclosene sodium (troklozén sodný): 99,8 mg/ g

MICROPUR Forte využíva technológiu aktívneho chlóru a strieborných iónov. V dôsledku vysokého dezinfekčného účinku zbaví vodu do 30 minút baktérií a vírov a súčasne dezinfikovanú vodu konzervuje až na dobu 6 mesiacov. Za 120 minút dokáže eliminovať veľmi odolné prvoky ako napr. Lamblia (Giardia Intestinalis).

Prihláste sa do nášho mailinglistu

a zároveň vám neujde žiadna zľava ani novinka