Čelovka Nitecore NU17 nabíjateľná

  • Výrobca: NITECORE
  • Kód produktu: NC-NU17
  • Momentálne nedostupné
29,90 €

*Cena platí pri nákupe v eshope. V našej kamennej predajni Armyshop PB sa môžu ceny mierne odlišovať.

Popis produktu

Čelovka Nitecore NU17 nabíjateľná

Čelovka Nitecore NU17 je veľmi ľahká a kompaktná. Môžete si ju nabíjať prostredníctvom Micro USB konektora, pričom akumulátor je vstavaný a poskytuje max. dobu svietenia až 150 hod. Ďalšou veľkou výhodou je nadštandartne široký lúč, ktorý osvetľuje až 180° širokú plochu.

Táto čelovka má dva prepínače umiestnené tak, aby sa dali ovládať 1 rukou. Biele svetlo má 3 intenzity a červené svetlo 1 intenzitu a blikací mód. Telo je vyrobené z extrémne ľahkého polykarbonátu. Čelovka obsahuje aj indikovanie potreby nabitia akumulátora.

PARAMETRE

Čelovka je zameraná skôr na šírku plochy osvetlenia. Je veľa činností, pri ktorých potrebujete čelovku a pri väčšine z nich potrebujete skôr osvetliť širšiu plochu ako svietiť do veľkej vzdialenosti. Toto spĺňa čelovka NU-17 perfektne, pretože osvetlí až 180° širokú plochu.

turbo režim / doba svietenia: 130 lúmenov / 6 h

vysoký režim / doba svietenia: 28 lúmenov / 10 h

nízky režim / doba svietenia: 1 lúmen / 150 h

Nárazuvzdornosť: z výšky 1,5m

Nabíjanie: nabíjanie uskutočníte Vašou nabíjačkou z mobilného telefónu (vstup do tela čelovky je teda Micro USB)

Hmotnosť: 46g

K tejto čelovke nie je potreba dokupovať akumulátor, nabíjačku a vôbec nič iné. Je dodávaná kompletne a ihneď ju môžete začať používať.

Ako nabíjačku využijete Vašu nabíjačku z mobilného telefónu, vstup na nabíjanie je totiž priamo v tele čelovky a je to Micro USB vstup.

Prihláste sa do nášho mailinglistu

a zároveň vám neujde žiadna zľava ani novinka