Aktuálne info: Vaše objednávky z eshopu odosielame štandardne každý deň tak rýchlo, ako doteraz. Kamenná predajňa funguje od 25.11. do 9.12. iba ako výdajné miesto objednávok z eshopu, viac info

Lockdown 25.11 - 9.12 (Ako fungujeme?)

Aktuálne informácie o fungovaní (eshop funguje normálne, obmedzenie sa týka len prevádzky kamennej predajne). Tu sú stručné informácie.

LOCKDOWN (opatrenie vlády z dôvodu COVID-19). Počas Lockdownu funguje náš eshop úplne štandardne, bez obmedzenia:

- Objednávky z eshopu: Zásielky odosielame v každý pracovný deň. Kuriérske spoločnosti doručujú balíky taktiež úplne normálne, bez obmedzenia.

- Osobný odber objednávok z eshopu taktiež funguje: počas lockdownu v každý pracovný deň funguje naša kamenná predajňa ako výdajné miesto. O pripravení objednávky na vyzdvihnutie Vám príde mail.

Je potrebné prísť v rúšku a s číslom objednávky. Následne nám pred predajňou zavolajte na číslo uvedené na dverách a obsluha Vám tovar vydá. Nie je možný vstup do predajne, ani skúšanie - tovar Vám bude vydaný zabalený cez dvere.

Po osobný odber si teda môžete prísť v tieto dni a týchto časoch (okrem So, Ne a Sviatkov):

Pondelok: 09:00 - 15:00
Utorok - Piatok: 09:00 - 13:00

Kamenná predajňa - okrem výdaju objednávok cez eshop nebude možné počas lockdownu kamennú predajňu navštíviť.

Zatiaľ nie je jasné, kedy bude prevádzka kamennej predajne v normálnom režime. Keď sa túto informáciu dozvieme, ihneď aktualizujeme tento článok.

Získajte zľavu 6% na prvý nákup

a zároveň vám neujde žiadna zľava ani novinka