AKTUÁLNE INFO COVID-19: Počas Lockdownu (01.01.21 - 07.02.21) funguje náš eshop normálne, bez obmedzenia. Naša kamenná predajňa bude fungovať dočasne iba ako výdajné miesto objednávok s osobným odberom. VIAC INFO TU

Ďalekohľad Celestron UpClose G2 8x21

  • Výrobca: CELESTRON
  • Kód produktu: CE71230
  • Momentálne nedostupné
24,95 €

*Cena platí pri nákupe v eshope. V našej kamennej predajni Armyshop PB sa môžu ceny mierne odlišovať.

Popis produktu

Ďalekohľad Celestron UpClose G2 8x21

Kompaktný ďalekohľad zo vhodný pre všetky Vaše outdoorové aktivity. Nezaberie veľa miesta v batožine a je veľmi ľahký. Plnepogumovaný povrch s protišmykovou úpravou zvyšuje komfort pri pozorovaní a znižuje riziko vypadnutia z rúk.

Ďalekohľad má plnevrstvený povrch skiel pre zvýšenie svetelnosti ďalekohľadu. Popruh a púzdro zabezpečujú pohodlné prenášanie. Zaostrovanie je centrálne s tým, že korekcia zraku je na pravom oku.

Americká spoločnosť Celestron má na trhu optiky veľmi dlhú tradíciu. Zameranie bolo najmä pozorovacie prístroje oblohy, ako napríklad teleskopy. V súčasnej dobe ide aj o ďalekohľady a monokuláre pre bežné používanie.

ŠPECIFIKÁCIE

Zväčšenie: 8x

Priemer objektívu: 21mm

Sklo hranolov: BK-7

Povrch optiky: viacvrstvený

Systém hranolov: priamy (roof)

Zaostrovanie: centrálne

Minimálna ostriaca vzdialenosť: 5m

Zorné pole (na vzdialenosť 1000m): 129m

Hmotnosť: 227g

VYUŽITIE

Ďalekohľad vhodný na precházdky v prírode, turistiku. Ocenia najmä tí z Vás, ktorí radi nosíte menšie, ľahšie a spratnejšie pozorovacie zariadenia.

Získajte zľavu 6% na prvý nákup

a zároveň vám neujde žiadna zľava ani novinka

.