AKTUÁLNE INFO COVID-19: Počas Lockdownu funguje náš eshop normálne, bez obmedzenia. Naša kamenná predajňa bude fungovať dočasne iba ako výdajné miesto objednávok s osobným odberom. VIAC INFO TU

Taktická baterka Fenix TK09 XP-L

  • Výrobca: FENIX
  • Kód produktu: 0FETK09XPL
  • Dodanie už v piatok 16.4.
64,90 €

*Cena platí pri nákupe v eshope. V našej kamennej predajni Armyshop PB sa môžu ceny mierne odlišovať.

Popis produktu

Taktická baterka Fenix TK09 XP-L (900 lumenov)

Lovecká baterka Fenix TK09 XP-L, ktorá poskytne maximálny svetelný tok až 900 lumenov. Vďaka špičkovej LED Cree XP-L HI (High Intensity) dosvieti až 310 metrov.

Svietidlo je napájané digitálne kontrolovaným konštantným prúdom pre zaručenie stáleho svetelného výkonu aj pri znižovaní napätia v batériách.

Odolné a vodotesné prevedenie predurčuje toto taktické svietidlo pre drsné outdoor podmienky a pre použitie v bezpečnostných zložkách, pri vyhľadávaní a záchrannych akciách a tiež pre lov.

Ako všetky taktické svietidlá značky Fenix, aj táto je vodeodolná do hĺby 2 metrov a nárazuvzdorná pri pádoch z výšky 1m.

Profesionálne taktické svietidlá Fenix poskytujú obrovský výkon, odolnosť, vodotesnosť. Sú stovrené pre použitie v nepriaznivých podmienkách, neprístupných terénoch a podobne. Svietidlo znesie pády, silné opršanie a ponor až do 2 metrov.

ŠPECIFIKÁCIE

LED čip: špičková LED Cree XP-L HI so životnosťou 50000h

Režimy svietenia: 900 lumenov (1,4h) / 450 lumenov (4,9h) / 50 luemnov (37h) / stroboskop (900 lumenov)

Všetky testy doby svietenia pri jednotlivých režimov boli vykonávané s najsilnejším Fenix akumulátorom 18650 s kapacitou 3500 mAh.

Spĺňa štandardy: IPX8 - je prachuvzdorná a vodeodolná, testované v hĺbke 2m

Napájanie: 1x Li-ion 18650 alebo 2x CR123A - nie je súčasťou balenia.
Odporúčame tento priamo nabíjateľný akumulátor  micro USB káblom, vďaka ktorému si nebudete stále musieť dokupovať batérie a nepotrebujete ani externú nabíjačku: Nabíjacia USB batéria Fenix 18650 2600 mAh (Li-ion)

Obsah balenia: púzdro na opasok, náhradné o-krúžky, šnúrka na zápästie

Kompatibilné s originálnym príslušenstvom (ktoré je možné dokúpiť): magnetická montáž X-WM02, diaľková spúšť AER-02

Získajte zľavu 6% na prvý nákup

a zároveň vám neujde žiadna zľava ani novinka

.