Taktická baterka Fenix RC05 nabíjateľná

  • Výrobca: FENIX
  • Kód produktu: 0FERC05
  • Momentálne nedostupné
54,90 €

*Cena platí pri nákupe v eshope. V našej kamennej predajni Armyshop PB sa môžu ceny mierne odlišovať.

Popis produktu

Taktická baterka Fenix RC05 nabíjateľná

Nabíjacie vreckové svietidlo s výkonom až 300lm. Ako môžete na fotke vidiť, ide o naozaj malé, nenápadné svietidlo. Napájanie je zabezpečené pomocou akumulátora Li-ion 14500, ktorý môžete priamo v svietidlo nabíjať špeciálnym káblom s magnetickým konektorom.

Výhodou tohto svietidla je, že jeho koniec je magnetický. Svietidlo si tak pri rôznej práci môžete uchytiť o nejakú kovovú časť a bude Vám na nej držať a posvieti Vám pri práci bez toho, aby ste ho museli držať.

Ako alternatívu môžete na napájanie použiť klasickú tužkovú batériu "AA", túto sa však v tele svietidla nesnažte nabíjať (nabíjanie je povolené iba za použitia Li-ion 14500 akumulátora, ktorý je aj súčasťou balenia.

Ako všetky taktické svietidlá značky Fenix, aj toto je vodeodolná do hĺby 2 metrov a nárazuvzdorná pri pádoch z výšky 1m.

Profesionálne taktické svietidlá Fenix poskytujú obrovský výkon, odolnosť, vodotesnosť. Sú stovrené pre použitie v nepriaznivých podmienkách, neprístupných terénoch a podobne. Svietidlo znesie pády, silné opršanie a ponor až do 2 metrov.

ŠPECIFIKÁCIE

LED čip: špičková LED Cree XP-G2

Režimy svietenia: 300 lumenov (55 min.) / 150 lumenov (2h) / 50 lumenov (6h) / 5 lumenov (40h) stroboskop s premenlivou frekvenciou.

Ochrana proti prehriatiu: po 5 minutch svietenia v najvyššom režime sa svietidlo prepne to režimu 150lm (ako prevencia proti prehriatiu hlavy svietidla).

Všetky testy doby svietenia pri jednotlivých režimov boli vykonávané s najsilnejším Fenix akumulátorom 14500 s kapacitou 800 mAh.

Napájanie: 1x Li-ion 14500 alebo 1x AA batéria. (Súčasťou balenia je nabíjateľný akumulátor Fenix 14500 800mAh). Upozornenie: pokiaľ používate miesto akumulátora 14500 akumulátor AA (klasická tužková batéria), nesnažte sa túto tužkovú batériu v tele svietidla nabíjať. Nabíjanie je možné iba za použitia akumulátora Li-ion 14500, ktorý je aj súčasťou balenia.

Zamknutie ovládača: ovládacie tlačidlo môžete zamknúť, napríklad pri cestovaní v batožine (aby sa Vám náhodným stlačením svietidlo nerozsvietilo). 2x rýchlo (v rozmedzí 0,5s) stlačte tlačidlo. Pre odomknutie tento krok zopakujte.

Spĺňa štandardy: IPX8 - je prachuvzdorná a vodeodolná, testované v hĺbke 2m (po dobu max. 30min.)

Obsah balenia: náhradné o-krúžky, nabíjateľý akumulátor Fenix ARB-L14-800 800 mAh, šnúrka na zápästie, špeciálny USB kábel s magnetickým konektorom (na nabíjanie), ocelová spona

Získajte zľavu 6% na prvý nákup

a zároveň vám neujde žiadna zľava ani novinka

.