Dobrá správa: Predajňa v Považskej Bystrici je od 19.4. opäť otvorená :) Pri návšteve predajne je potrebné dodržiavať všetky hygienické opatrenia.

Nôž RUI Tactical K25 YOWIE s kresadlom 19447

  • Výpredaj
-33%
  • Výrobca: RUI TACTICAL K25
  • Kód produktu: 0RUI19447
  • Dodanie už v utorok 11.5.
15,90 €
23,90 €

*Cena platí pri nákupe v eshope. V našej kamennej predajni Armyshop PB sa môžu ceny mierne odlišovať.

Popis produktu

Nôž RUI Tactical K25 YOWIE s kresadlom "19447"

© Designed in Spain - navrhnutý v Španielsku

Jeden z novších nožov, ktorý sa už robí pod novou značkou RUI Tactical - K25.  Ide o outdoorový zatvárací nôž zo série Energy, kotrý má veľmi odolnú konštrukciu s dobrou ergonómiou. Kvalitná oceľ 8cr13MoV o tvrdosti 58-60 HRC znesie rôzne náročné úlohy. Nôž bez problémov otvoríte jednou rukou, kedže obsahuje obojstranný kolík. Je teda vhodný aj pre ľavákov aj pre pravákov.

Súčasťou balenia je aj malé kresadlo, ktoré zmestíte do nylonového púzdra zo zadnej časti, kde sa nachádza skryté vrecko. Vynikajúca konkurencia svetoznámeho "Gear Grylls" noža.

Rukoväť je tvorená plastovými príložkami, na ktorých sú pogumované črienky s protišmykovými prvkami v svetlo-zelenej farbe. Na konci rukoväte je otvor pre šnúrku na zavesenie.

Nože RUI Tactical K25 sú známe svojim taktickým a military dizajnom, vysokou úrovňou spracovania, funkčnosťou a veľmi priaznivou cenou.

ŠPECIFIKÁCIE

Materiál čepele: nerezová oceľ 8cr13MoV

Materiál rukoväte: tvrdený plast, guma a protišymková úprava

Ostrie: kombinované

Tvar čepele: drop point

Dĺžka čepele: 10cm

Celková dĺžka: 22,5cm

Váha: 180g

Púzdro: nylon

VYUŽITIE

Tento nôž môžete využit pri outdoor aktivitách, práci, ale tiež profesionálne využitie v službe, napr. záchranari, polícia, SBS a pod.

Získajte zľavu 6% na prvý nákup

a zároveň vám neujde žiadna zľava ani novinka

.