Ako vybra┼ą spac├ík? Kompletn├Ż sprievodca vojensk├Żmi spac├íkmi

Ako vybra┼ą spac├ík? Kompletn├Ż sprievodca vojensk├Żmi spac├íkmi

Jedna zo z├íkladn├Żch vec├ş, patriacich k povinnej v├Żbave pri pobyte v pr├şrode, je spac├ş vak, naz├Żvan├Ż aj spac├ík. Spac├ík sl├║┼żi na spanie pri kempovan├ş alebo pri r├┤znych in├Żch pr├şle┼żitostiach, kedy nem├íte k dispoz├şcii poste─ż a prikr├Żvku. Medzi najkvalitnej┼íie a najprepracovanej┼íie patria vojensk├ę spac├íky, ktor├ę s├║ ┼ípeci├ílne vyvinut├ę do ┼ąa┼żk├Żch arm├ídnych podmienok. ├Ülohou spacieho vaku je poskytn├║┼ą telu pohodlie, teplo a ochranu pred vonkaj┼í├şmi vplyvmi ak├Żmi s├║ vlhkos┼ą, vietor a chlad. 


Pre─Ź├ştajte si, ak├ę spacie vaky existuj├║, ─Ź├şm s├║ vojensk├ę spac├íky v├Żnimo─Źn├ę a napokon, ako vybra┼ą spac├ík vhodn├Ż pr├íve pre v├ís.

─î├şta┼ą ─Ćalej

Ako si vybra┼ą kvalitn├ę funk─Źn├ę termopr├ídlo?

Ako si vybra┼ą kvalitn├ę funk─Źn├ę termopr├ídlo?

Termopr├ídlo prinieslo pre akt├şvnych ─żud├ş v ktoromko─żvek po─Źas├ş doslova sp├ísu. Ste nad┼íencom outdoor aktiv├şt? Alebo sa v├Żkon va┼íej pr├íce odohr├íva aj vonku, ─Źi je d├í┼ż─Ć, alebo m├şnus dvadsa┼ą pod nulou? V tom pr├şpade by malo by┼ą funk─Źn├ę pr├ídlo neoddelite─żnou s├║─Źas┼ąou va┼íej v├Żbavy. Pre─Ź├ştajte si overen├ę tipy, ak├ę termopr├ídlo vybra┼ą, aby plnilo svoju funkciu v maxim├ílnej miere.

─î├şta┼ą ─Ćalej

Prihláste sa do nášho mailinglistu

a z├írove┼ł v├ím neujde ┼żiadna z─żava ani novinka